<![CDATA[Moja witryna - Aktualności]]>Fri, 25 Dec 2015 23:50:10 -0800Weebly<![CDATA[1 urodziny w Polsce]]>Thu, 22 May 2014 12:42:41 GMThttp://tyisynergy.weebly.com/aktualno347ci/1-urodziny-w-polsceObraz
Minął już rok od Uroczystego Otwarcia polskiego rynku Synergy, które miało miejsce w Hotelu Narvil nad Zalewem Zegrzyńskim w Serocku. Od tamtej pory, mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy jak rozwijają się wielcy liderzy, nauczyliśmy się wiele jak rozwijać strukturę oraz czerpaliśmy zyski z najlepszego planu wynagradzania w biznesie MLM. Co najważniejsze, nasze produkty oraz nasi ludzie zmieniają nasze podejście do zdrowia w Polsce i na świecie. Liczymy na jeszcze więcej. 

Rocznica 7-8 czerwca 2014
Wydarzenie rocznicowe Synergy WorldWide Polska odbędzie się w Warszawie i potrwa 2 dni. Zapraszamy już dziś na sobotę i niedzielę z Synergy. 7-8 czerwca 2014 spotkamy się na niezwykłym wydarzeniu przepełnionym energią ludzi związanych z Synergy z Polski i zzagranicy. 
Wyjątkowa okazja jakim jest świętowanie rocznicy zobowiązuje do wyboru wyjątkowego miejsca. Dlatego też postanowiliśmy Państwa zaprosić do Teatr & Club Capitol, który mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.

Capitol jest unikalnym połączeniem klubu, restauracji i teatru. Inowacyjne rozwiązania techniczne, wysoki poziom obsługi, starannie zaprojektowane barokowe wnętrza, gdzie każdy mebel ma swoją historię, wprowadzą Państwa w niezwykły klimat. Wykorzystamy każdą część obiektu bo oprócz sesji, które odbywać się będą na dużej scenie teatru Capitol, skorzystamy ze świetnej kuchni jaką oferuje tutejsza restauracja, a w sobotni wieczów, w części klubowej czekać na nas będą atrakcje, podczas których DJ zapewni nam niezapomniane wrażenia muzyczne. 

]]>
<![CDATA[Arginina na potencję.]]>Wed, 30 Apr 2014 19:33:03 GMThttp://tyisynergy.weebly.com/aktualno347ci/arginina-na-potencjObraz
Działanie argininy jest podobne do Viagry, która w swojej „cudownej” mocy wykorzystuje wpływ tleneku azotu na poszerzanie naczyń krwionośnych. Dr J. Wright, dyrektor znanej kliniki Tahoma w USA, uważa, że dla osób, którym odbycie stosunku płciowego sprawia problem, aminokwas ten może okazać się przysłowiową deską ratunku. Suplementacja argininy jest nie tylko bezpieczna, tania, ale i skuteczna jako forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.

Dla wszystkich szanujących się facetów taka niemoc to cios poniżej pasa, który zwiększa poziom nerwów i hamuje możliwość osiągnięcia przyjemności w sypialni. Czy znany jest efektywny sposób na zwiększenie potencji? Oczywiście! I nikt nie musi uciekać się do sławnej niebieskiej tabletki: wystarczy tylko wykorzystać naturalne substancje, które szybko pomogą osiągnąć wierzchołek łóżkowej formy.

W chwili pobudzenia układ nerwowy transmituje do specjalnych komórek zlokalizowanych w prąciu informację, która steruje ruchami położonych tam mięśni gładkich. Na skutek tych sygnałów wymienione wcześniej komórki zaczynają produkcję niesamowicie cennej substancji: tlenku azotu.

To właśnie tlenek azotu przy udziale skomplikowanych reakcji enzymatycznych umożliwia napływ krwi do członka i wywołuje erekcję. Tlenek azotu jest związkiem podatnym błyskawicznemu rozpadowi: a czas i moc erekcji zależy jest od jego nieustannej podaży. U licznych mężczyzn z powodu nerwów, zmęczenia i zaburzeń hormonalnych związanych z wiekiem, podaż tego wartościowego związku zmniejsza się hamując możliwość zachowania skutecznego wzwodu.

Arginina to proteina o zasłużonej popularności wśród sportowców: wspomaga przyrost tkanki mięśniowej i zwiększa rezultaty aktywności fizycznej. Ale najważniejszą jej cechą jest fakt, że widocznie warunkuje zwiększenie potencji.

A mianowicie: zawartość argininy w ciele uzależnia syntezę tlenku azkotu, który jak wiesz umożliwa świetną formę w łóżku.

Arginina to naturalny sposób na potencję: w przeciwieństwie do niebieskich tabletek nie prowokuje efektów niepożądanych, jak np. zawyżonego ciśnienia krwi, napadów gorąca, czy problemów ze snem.

Arginina zapewnia długotrwałą formę i odczuwalne wzmocnienie potencji: w przeciwieństwie do środków na receptę arginina to produkt ekologiczny o długofalowej skuteczności. Dzięki argininie będziesz ciągle gotów wkroczyć do boju a Twoja kobieta z pewnością zauważy Twoje niewyczerpane zapasy wigoru. Nie wahaj się: jeszcze dziś przekonaj się co to arginina i jakie walory może zaproponować. Wkrocz do akcji i odzyskaj siłę: bez ryzyka, skutecznie i naturalnie. Arginina to najlepsze rozwiązanie!


]]>
<![CDATA[Złoty OTIS dla ProArgi 9+]]>Wed, 09 Apr 2014 22:36:56 GMThttp://tyisynergy.weebly.com/aktualno347ci/zoty-otis-dla-proargi-9Obraz
Wprowadzony niedawno do Polski suplement diety ProArgi-9 + już zdążył zdobyć szerokie grono zwolenników. Coraz więcej osób dostrzega to, co my wiemy o już od dawna . ProArgi-9 + jest godnym zaufania, silnie działającym i wyróżniającym się na rynku medycznym produktem. 

Nagroda zaufania Złoty Otis 2014 roku została przyznana firmie Synergy WorldWide Europe jako wyróżnienie za stworzenie przełomowego produktu ProArgi-9 +! Złoty Otis jest przyznawany firmom, do których konsumenci mają największe zaufanie. 
To dotyczy nie tylko kwestii pozycji produktu na rynku medycznym, musi on również spełniać pokładane w nim oczekiwania.

Niniejsza nagroda jest spełnieniem marzeń dla każdej firmy farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie mówi wiele o najwyższej jakości produktu ProArgi 9+. Podstawą są składniki najczystszego pochodzenia, a każda partia przechodzi przez setki testów aby upewnić się, że produkt końcowy będzie spełniał wszystkie wymogi Synergy.

Radosław Baszyński dyrektor generalny na Polskę i Czechy stanął na scenie, aby pośród innych zwycięzców odebrać statuetkę w imieniu Synergy WorldWide. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem oraz podekscytowani faktem , że zostaliśmy zauważeni przez ekspertów medycznych z całego świata, którzy zwrócili uwagę na produkt ProArgi 9+ oraz jego zbawienne dla zdrowia właściwości. 

]]>